SPAC 2022 - slavnostní vyhlášení 19.11.2022 - Kopřivnice

22.11.2022 18:50

Finále letošního ročníku SPAC proběhlo v sobotu 19. listopadu v sále Katolického domuKopřivnici. Na akci jsme se dostavili v téměř kompletní sestavě, já, TomášIrča a Mirek. Chyběl Pavel, který má momentálně jiné starosti a řeší nepojízdné auto.

Úvodem jsme se rozloučili minutou ticha s Milanem Pěgřimkem, který nás za tragických okolností nedávno opustil. Čest jeho památce!

Před samotným ceremoniálem proběhlo poděkování dlouholetému řediteli SPAC Pavlu Krchňákovi, který do loňského roku SPAC vedl.

Vyhlášení pak proběhlo ve skvělé atmosféře a vygradovalo pochopitelně vyhlášením vítězného týmu letošního ročníku – CYKLOKRAMO Suchdol nad Odrou.

Tomáš vše pilně fotil a výsledek jeho snažení je ke shlédnutí v přiložené fotogalerii.

Dvorní fotograf našeho týmu Jirka Blaťák má též parádní fotogalerii z vyhlášení, kterou v závěru vyšperkoval videem.

Pěkný článek k vyhlášení od Tomáše Dohnala je na stránce našeho týmu.

Na závěr se patří poděkovat. Děkuji svému doprovodnému týmu, za věrnost a vytrvalost. Děkuji všem týmovým kolegům z CYKLOKRAMO Suchdol nad Odrou. Děkuji soupeřům za krásné zážitky. Děkuji všem organizátorům závodů. Na závěr ale především velké díky vedení SPAC. V čele s Pavolem Urbaníkem si vedou skvěle.

Sezóna 2022 je za námi, ať žije sezóna 2023!

Zpět