Krušnoton 2012 - Teplice - výsledky, fotogalerie, reportáž

14.08.2012 18:51

Letošní 3. ročník maratonu Cannondale Koloshop Krušnoton, který pořádá Teplický KOLOSHOP.CZ a jež provádí účastníky prakticky celým hřebenem Krušných hor, byl pro mou maličkost posledním maratonem této sezóny. Takže jsem nenechával nic náhodě a pořádně se připravil. Porce 240 km a 4700 výškových metrů je pořádná nálož, což dokládá především počet startujících, kteří jsou ochotni se postavit na start této nejdelší a nejtěžší trasy. Nicméně celkový počet startujících, na všech třech tratích (240km, 180km, 110km), se letos vyšplhal k číslici 450. Na start dlouhé trasy se postavila necelá stovka odvážlivců a do cíle jich dorazilo osmdesát. Měl jsem tu čest, být jedním z nich.

V chladném a vlhkém počasí, které se trochu vylepšilo až kolem poledne, jsem si v čase 7:45:16 dojel pro celkové 7. místo. V kategorii se mě podařilo obhájit loňské vítězství. Druhé místo obsadil Jan Strapek z Cyklo Jeseník a na třetím dojel Robert Sýkora z Vinohradských šlapek. Oběma soupeřům velká gratulace!

Osobní report z průběhu závodu si můžete přečíst zde.

Můj doprovodný tým pořídil pěkné fotky z celého průběhu závodu a jsou k prohlédnutí v této fotogalerii.

Pěkná komentovaná fotoreportáž z průběhu závodu je na stránkách RoadCycling.

Tamtéž je možné shlédnout tuto fotogalerii. Ve střední části jsou fotky z obou kratších tratí, z dlouhé je tam začátek po Krupku a pak až úplný závěr.

Kompletní oficiální výsledkové listiny jsou zde: celkové pořadí 240 km, pořadí podle kategorií 240 km.

Nakonec přikládám mapu trasy závodu, její profil a svůj záznam z Polaru.

Zpět