Poněkud předčasný konec sezóny.

13.09.2009 17:51

Měl jsem sice na druhou sobotu v září naplánován poslední letošní závod, ale můj anděl strážný se v úterý osmého ráno nacházel někde na vandru a nedával pozor. Jinak si neumím vysvětlit skutečnost, že jsem ráno v Přerově, cestou z autobusového na vlakové nádraží v té tmě trefil neomylně nezakrytý vstup do nějaké šachty na rozkopaném autobusovém nádraží. Z hrůzostrašného pádu, kdy jsem se ve zlomku vteřiny ocitl po ramena v díře, jsem si odnesl tržnou ránu na levé holeni dlouhou asi 8 cm. Jelikož jsme s kolegou spěchali na vlak do Přerova, jen jsem si to rychle ošetřil náplastí, kterou jsem měl naštěstí sebou. V Brně mně to pak v Úrazové nemocnici ošetřili a zašili. Dělá to celkem pět stehů.

Jsem tedy v rekonvalescenci a na závody mohu alespoň pro letošní rok zapomenout. Už se však nemůžu dočkat, kdy mně vytáhnou stehy a budu moci si zase sednout na kolo. Vy co na kole jezdíte, mně určitě chápete.

P.S. Dnes mně konečně sundali obvazy a tak se s vámi můžu podělit o výsledek práce doktorů po osmnácti dnech od úrazu. Už to vypadá dobře a mohu se začít pomalu rozjíždět na kole.

Obrázek, pouze pro otrlé!

Zpět