Mamut Tour 2009 - Přerov - výsledky

11.05.2009 09:33

Za nádherného téměř letního počasí se jel v Přerově letošní první silniční maraton, zařazený do série Maraton Cup. Na trati dlouhé 224 km s převýšením 3110 m jsem obsadil absolutně 23. místo. V kategorii to bylo krásné druhé místo. Velký díky patří Edovi Pospíšilovi za bezchybnou podporu na trati. Během týdne zapracuji na reportáži.

Posílám velkou gratulaci Terezce Kramplové, která na trati 58 km MTB, obsadila časem 3:07:45 skvělé druhé místo mezi juniorkami. Další velká gratulace směruje do Lipníka. Ondřej Mikláš dojel na trati 58 km road v čase 2:09:20 na skvělém třetím místě mezi juniory.