EuroRACE Bystřice - 6.8.2009 - výsledky

17.08.2009 21:49

Dlouho očekávaná premiéra na ultramaratonu je za námi. Díky skvělé podpoře doprovodného týmu jsem jel v pohodě a zajel fantastický čas (na nováčka) 57 hodin 12 minut. Stačilo to v celkovém hodnocení na deváté místo. Doprovodný tým nasbíral kopec praktických zkušeností. Všichni doufáme, že bude příští rok příležitost, pokusit se o zlepšení.

Velký dík patří všem členům doprovodného týmu:

Ivoškovi - jako vedoucí týmu fungoval na jedničku, jako řidič skvěle ale nejlépe jako kuchařinka :-)

Irence - za pefektní podporu a skvělou navigaci (a taky, že zapomněla na svůj nápad s předčítáním)

Pavlovi - za skvělou podporu a navigaci (a taky, že zapomněl říkat: " teď už to bude jen rovina"), a v neposlední řadě, za perfekně připravený itinerář

Romaně - za to, že se nezalekla a šla do toho s námi takříkajíc na poslední chvíli a šlo jí to moc dobře

Petrovi - skvělý řidič a navigátor, v neposlední řadě také autor velké části videomateriálů.

Především chválím oba řidiče za parádní svícení v noci. Měl jsem z noční jízdy docela obavy, ale s osvětlením, kterým jsme disponovali a s profesionálními řidiči za volantem, to byl doslova požitek. Krásně například svítili do zatáček ve sjezdech v Maďarsku. Takže ačkoli v noci raději spím, tyhle noční jízdy jsem si opravdu užíval. Možná také díky absenci provozu, který je v noci minimální.

Také posílám velké díky všem, kteří mně drželi palce a posílali pozdravy.

Nakonec patří velký dík sponzorovi, za zajištění doprovodného vozidla:

Máme spoustu fotek a nějaké video. Jakmile se nám to podaří zpracovat, určitě se o to s Vámi podělíme. Na reportáži se už pracuje.

Zpět