Beskyd Tour - 18.7.2009 - výsledky

19.07.2009 11:59

Předpověď počasí naštěstí vyšla, takže bouřky a průtrže nás dostihly až cestou zpět. Jinak závod samotný proběhl za teplého i když poněkud větrného počasí. Konečně se mně podařilo zúročit vytrvalecké dovednosti v kopcích. Až na problémy ze začátku stoupání na Pustevny, kdy mně trochu potrápili bolesti břicha, jsem jel parádně. Ve spurtu naší skupinky jsem ale opět neuspěl a dojel jako poslední. Takže z toho bylo celkové 13. místo. V kategorii jsem obsadil místo druhé, za skvělým Pavolem Polievkou, který závod také celkově vyhrál.

Kamil Ackermann s Petrem Pospíšilem a Martinem Sokolem se také neztratili a dojeli si pro třetí místo v týmové soutěži. Gratuluji!

Svělou práci odvedl můj doprovod ve složení Pavel Bonta a Eda Pospíšil. Díky moc!