Krušnoton - 12.8.2017 - Teplice - výsledky, fotogalerie

14.08.2017 18:57

Druhá sobota v srpnu byla i letos tradičně ve znamení nejdelšího tuzemského maratonu Krušnoton.Teplicích se udělalo po horkých dnech celkem únosné místní počasí a tak závod proběhl za snesitelných teplot. Ráno jsme sice startovali do 14°C a místy mokrých silnic, ale během dne se počasí vylepšovalo, vyjma pověstného Cínovce, kde jsme měli 11°C, zataženo a protivítr.

Tento závod byl pro mě zároveň maratonskou derniérou v kategorii „muži 40-49“. Od příštího roku se stěhuji do vyšší. Derniéra to byla velmi povedená, závod mě sedl a v celkovém pořadí jsem byl v cíli na pátém místě. V kategorii jsem obsadil pěkné třetí místo.

Než se mě podaří dát dohromady reportáž z průběhu závodu, přikládám alespoň ty nejdůležitější informace a fotogalerii.